Неділя, 27.09.2020, 22:59
Вітаю Вас Гость | RSS

Світло Любові

Каталог сайтов

Головна » Каталог сайтів (19)

Бізнес і фінанси [0]Домівка [0]
Інтернет [0]Комп'ютери [0]
Культура і мистецтво [0]Медицина і здоров'я [0]
Наука і освіта [0]Непізнане [2]
Новини і ЗМІ [2]Суспільство і політика [0]
Відпочинок і розваги [0]Виробництво [0]
Робота і заробіток [0]Спорт [0]
Довідки [0]Товари і послуги [0]
Гумор [0]Релігія [17]

Радіо «Дзвони» – це радіо, засноване у 1996 році єпископом Софроном Мудрим, ЧСВВ, разом з тоді ще отцем, а тепер владикою Миколою Сімкайлом. Це був час, коли Греко-Католицька Церква вийшла з підпілля після багатьох років комуністичного переслідування. Протягом цих років апостольська діяльність Церкви була досить обмеженою. Будь-які засоби євангелізації були заборонені. Тому, коли єпархія почала знову своє легальне існування, серед багатьох проблем, з яким вона стикнулася, був також і брак інструментів євангелізації. Тобто радіо «Дзвони» виникло через велику потребу поширювати навчання Церкви у пост-атеїстичному суспільстві. Ця необхідність продовжує зростати, тому що Івано-Франківськ є одним з найбільших центрів Греко-Католицької Церкви; тому радіо «Дзвони» дуже відповідає інтересам і духовним потребам місцевих людей. На сьогодні радіо "Дзвони» – це єдине єпархіяльне католицьке радіо в усій Україні, яке має власну хвилю і щоденний цілодобовий ефір.

У січні 2006 року на радіо «Дзвони» безпосередньо почало працювати Згромадження Воплоченого Слова, коли о. Софрона Зелінського було призначено директором. Згромадження прийняло виклик, бо це була добра нагода для реалізації його власної харизми – євангелізації культури.

З цією метою Радіо «Дзвони» разом із Згромадженням поставило перед собою наступні завдання:

1) Давати опис світових подій, щоб відображати сучасну реальність та коментувати події, шукаючи їх розв’язок з християнської точки зору.

2) Залучати до наших радіопрограм спеціалістів, щоб вони ознайомлювали слухачів з актуальними проблемами сучасності, а також давали католицький погляд на специфічні сфери життя.

3) Піднімати культурний рівень населення через пізнання творів мистецтва та літератури (музичні програми, літературні читання, вислови видатних митців).

4) Проголошувати Слово Боже, даючи Йому дійти до всіх середовищ у суспільстві, де часто, крім радіо, ніхто інший не має доступу.

5) Інформувати про життя і події Церкви у світі та Україні.

6) Поширювати і поглиблювати знання католицької доктрини через катехизм, проповіді та формативні науки y спосіб, властивий радіо.

7) Навчати людей застосувати науку Церкви у житті через пропагування християнської моралі, практики Святих Таїнств та діл милосердя.

8) Відродити прагнення людини до духовного через молитви, Службу Божу, пояснення літургії і т.д.

9) Спонукати до екуменізму: дати розуміти доктрину екуменізму і засоби співжиття між християнами.

Отже, у січні 2006 Згромадження починає працювати на радіо «Дзвони», роблячи все, що було в силах. Праця у непридатних для радіо умовах, без жодної стабільної фінансової підтримки, без жодного досвіду в управлінні радіо. Перші кроки: набір нової команди, «аматорське» переобладнання єдиної радіостудії (щоб покращити якість звуку), пошук рекламодавців, в основному серед добрих друзів Згромадження, бо зважаючи на той стан, в якому знаходилося радіо, ділові люди не могли сподіватися на вигоду від співпраці з Радіо «Дзвони».

У другій половині 2007 року розпочався генеральний ремонт приміщення радіо, закупівля нової апаратури. Велику частину «чорної» роботи допомагали виконувати молоді люди та підлітки Воплоченого Слова на чолі о. Софроном особисто. Вони разом виносили сміття від будматеріалів, фарбували, мили, прибирали і т.д. Тим часом радіо перенеслося на поверх нижче в одну кімнатку, де і створювались усі програми протягом осені та зими 2007 р. і весни 2008 р. У травні 2008 р. радіо перейшло у відремонтоване приміщення з новою апаратурою, де і працює до сьогодні.

Потім прийшов час змінювати музичний ефір, роблячи його більш відповідним до сучасного слухача, не забуваючи при цьому про католицьке спрямування радіо. В ефірі звучала в тільки українська музика, відібрана звукорежисерами радіо, щоб не містила поганого змісту.

У травні 2008 р. були проведені курси прямого ефіру для працівників радіо та молоді Воплоченого Слова, яка виявила бажання волонтерською працею у прямому ефірі допомогти пожвавити радіо. Курси провів Андрій Макаренко, ведучий одного з українських телеканалів, який має у цій сфері величезний досвід.

У січні 2009 р. перенесенням антени з катедрального собору на ЦНТІ у Івано-Франківську була вирішена проблема поганої чутності. Тепер радіо «Дзвони» чути значно далі (близько 80% області).

Поступово вирішується і матеріальна сторона радіо, яка великою мірою залежить від надходжень з реклами. Краща чутність та пожвавлений ефір заохочують рекламодавців вкладати кошти у це радіо, що у свою чергу дозволяє наймати професійних журналістів та підвищувати програмний рівень радіо.

Незважаючи на різні перешкоди, працівники радіо повністю і з великим запалом віддаються праці. Для них робота на радіо не є інструментом заробітку, але формою самопосвяти у служінні Богу. А члени Згромадження, які працюють на радіо, зі свого боку докладають чималих зусиль, щоб формувати колектив як такий та кожного його члена зокрема. Формування, у першу чергу, добрими християнами, щоб усі розуміли їхню відповідальність у покладеній на них місії євангелізувати через ЗМІ. Важливо також, щоб працівники жили одним духом, прагнучи досягти мети цього апостоляту. Для цього проводяться різні заходи: Служба Божа з проповідями о. Софрона, реколекції, спільний відпочинок та святкування.

Зважаючи на великі випробування, які пройшло радіо протягом років свого існування, у тому, що воно продовжує функціонувати в економічних умовах, досить несприятливих з людської точки зору, і з кожним днем піднімає свій рівень як економічний, так і змістовний, пізнається велике благословення Боже і Воля Всевишнього на продовження цієї праці на Його славу.
Радіомовлення | Переходів: 554 | Додав: Радіо «Дзвони» | Дата: 15.12.2010

Устав на Літургії Св. Івана Золотоустого та Св. Василія Великого

Цей перший комп’ютеризований Устав присвячуємо світлій памяті Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого,

Першого Патріарха Української Греко-Католицької Церкви. 


Різне | Переходів: 351 | Додав: УСТАВ УГКЦ | Дата: 29.12.2009

"... Прийдіть благословенні Отця Мого, візьміть у спадщину Царство, що приготоване вам від сотворення світу. Бо я голодував, - і ви Мені дали їсти, мав спрагу, і ви Мене напоїли, чужинцем був, - і ви прийняли Мене, нагий, - і ви Мене одягли, хворий, - і ви навідались до Мене ...”

http://www.caritas.if.ua/ru/home/about.html

Різне | Переходів: 508 | Додав: Карітас Івано-Франківськ УГКЦ | Дата: 08.12.2009

Мальтійська Служба допомоги
Різне | Переходів: 495 | Додав: Мальтійська Служба допомоги | Дата: 08.12.2009

Видавництво "Нова Зоря"
Газети | Переходів: 602 | Додав: Нова Зоря | Дата: 08.12.2009

Українська Греко-Католицька Церква Василіанський Чин св. Йосафата Лісабон - Фатіма
Українські єпархії | Переходів: 866 | Додав: Українська Греко-Католицька Церква | Дата: 25.07.2009

Об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі (Португалія 1917р.)
Різне | Переходів: 505 | Додав: Промінь Любові | Дата: 18.06.2009

Люрд
Різне | Переходів: 575 | Додав: Люрд | Дата: 05.06.2009

Парафія Кирила і Методія
Різне | Переходів: 972 | Додав: Парафія Кирила і Методія | Дата: 05.06.2009

Марійський духовний центр у с.Зарваниця
Різне | Переходів: 503 | Додав: Марійський духовний центр | Дата: 05.06.2009

Форма входу
Пошук
Наше опитування
Відставка Гузара це:?
Всього відповідей: 41
Міні-чат
200
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0