Четвер, 06.08.2020, 01:56
Вітаю Вас Гость | RSS

Світло Любові

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви

МОЛИТВИ ДЛЯ НЕДУЖИХ

Молитви для недужих

 

Молитва про те, щоб доглядати з любов’ю за хворими

 

Господи Ісусе Христе, Сину Бога Живого, Агнцю Божий, який береш гріхи світу, Пастирю Добрий, який положив душу Свою за вівці Свої, Небесний Лікарю душ і тіл наших, що зцілюєш всяку недугу і хворобу в людях Твоїх! Припадаю до Тебе, допоможи мені, недостойному слузі Твоєму. Поглянь Багатомилостивий на обов’язки мої і служіння моє, дай мені бути вірним у малому, послужити хворим ради Тебе, взяти на себе терпіння тих, хто терпить, і не собі, а Тобі Єдиному догоджувати впродовж усіх днів життя мого. Бо Ти сказав, Пресолодкий Ісусе: що зробите одному з братів Моїх менших, те Мені зробите. Так, Господи, дай мені грішному згідно слів Твоїх, щоб я сподобився творити Волю Твою Благу на втіху і розраду для хворих слуг Твоїх, яких Ти викупив Своєю Чесною Кровю. Пішли мені благодать Твою, яка спалює в мені тернини пристрастей, бо Ти покликав мене грішного служити Імені Твоєму. Без Тебе ми не можемо творити нічого: відвідай серце моє, щоб стояти завжди коло хворих та відкинутих; наділи мою душу любов’ю Твоєю, яка все терпить і ніколи не згасає. Тоді я зможу, Тобою укріплений, перенести всі труднощі і віру зберегти, аж до останнього мого подиху. Бо Ти є Джерелом зцілення душ і тіл наших, Христе Боже наш, і Тобі славу, подяку, і поклін засилаємо сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Молитва за хворого

 

Владико Вседержителю і Святий Царю, який всіх караєш, але не нищиш, зміцнюєш підупалих і підносиш повалених, печалі життя людського розвіюєш. Молюся до Тебе, Боже наш, слугу Твого хворого (імя) відвідай Милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільний чи невільний. Так, Господи, Твою Цілющу Силу з Неба зашли, доторкнися до його тіла, погаси його гарячку, вгамуй його пристрасть і всіляку таємну неміч. Будь лікарем слузі Твоєму, підійми його з постелі недуги і від ложа болю – цілим і здоровим, зроби його Твоїй Церкві послушним і Твоєї Волі виконавцем. Бо Тобі належить милувати і спасати нас, Боже наш, і ми Тобі славу засилаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Молитва під час хвороби

 

Господи Боже, Владико життя мого! Ти з Милості Своєї сказав: «Я не хочу, смерті грішника, але щоб він навернувся і живим був». Я знаю, що ця хвороба, яку я терплю, це кара за мої гріхи та беззаконня, знаю, що ділами своїми я заслужив найважчої кари, але, Чоловіколюбче, чини зі мною не за злобою моєю, а за безмежним Милосердям Твоїм. Не побажай смерті моєї, але дай мені сили, щоб я терпляче переносив хворобу, як заслужене мною випробовування, а після оздоровлення від неї щоб я навернувся всім серцем, усією душею і всіма моїми почуттями до Тебе, Господа Бога і Творця мого, і жив для виконання Святих Твоїх Заповітів, для спокою моїх рідних і для мого спасіння. Амінь.

 

Молитва над хворим

 

Господи, Святий Отче, Всемогутній Вічний Боже, Ти Своїм благословенням підтримуєш і зміцнюєш нашу спотворену людську натуру. Поглянь ласкаво на Свого хворого слугу (імя) і дозволь йому подолати хворобу, щоб до нього повернулася повнота здоровя, і щоб він, памятаючи про Твою доброту, з вдячністю прославляв Твоє Святе Імя на віки вічні. Амінь.

 

Молитва над хворими дітьми

 

Господи Ісусе Христе, Ти приймав дітей і говорив, що їм належить Царство Небесне, Ти сказав, що тайни Царства Божого не були відкриті мудрим та розумним, а лише немовлятам, Ти, в’їжджаючи в Єрусалим на осляті, з радістю прийняв почесті дітей, які співали Тобі «Осанна». Тому благослови всіх, хто старається повернути здоровя цим хворим дітям і простягни ласкаво Свою руку над цими дітьми. Нехай Твоя Церква та батьки цих дітей зрадіють поверненню до них повноти сил і з вдячним серцем прославляють Тебе на віки вічні. Амінь.

 

Молитва від страху

 

Всемогутній Боже! Час Твоєї Слави настав: змилосердься наді мною і позбав мене великого нещастя. На Тебе покладаю мої надії. Бо сам я є немічним і грішним. Допоможи мені, Боже, і визволи мене від страху. Господи, помилуй мене. Амінь.

 

Молитва від розсіяння

 

Розсіяний розум мій збери, Господи, і застигле серце моє очисти, як апостолу Петру, дай покаяння, як митареві – прохання, як блудниці – сльози, щоб голосно волати до Тебе: Боже, спаси мене, бо Ти Єдиний Чоловіколюбець. Амінь.

 

Молитва за зцілення хворого

 

О, Премилосердний Боже, Отче, Сину і Святий Духу, якому в Нероздільній Трійці покланяємося і якого славимо, поглянь милосердно на слугу Твого (імя), важко хворого. Відпусти йому всі гріхи його, дай йому зцілення від хвороби, поверни йому здоровя і сили тілесні, подаруй йому довге та благодатне життя, дозволь йому в мирі використовувати Блага Твої, щоб він разом з нами приносив подячні молитви Тобі, Всещедрому Богу і Творцю нашому.

Пресвята Богородице, всесильним заступництвом Твоїм допоможи нам випросити у Сина Твого, Бога мого, зцілення для слуги Божого (імя).

Всі Святі і Ангели Господні, моліть Бога за хворого слугу Божого (імя). Амінь.

 

Молитва перед операцією

 

Господи, Ісусе Христе, Боже наш, Ти терпеливо переніс побиття і біль від ран на Твоєму Пресвятому Тілі, тільки для того, щоб спасти душу й тіло слуг Твоїх. Зглянься сьогодні ласкаво на терпляче тіло слуги Твого (імя), і дай йому силу терпеливо перенести хірургічну операцію, яка на нього чекає. Благослови Господи лікарів та їхніх помічників і всі їхні засоби, яких вони будуть використовувати для того, щоб повернути йому здоровя, і зроби так, щоб він прийняв тілесні терпіння, як посередництво для спасіння своєї душі. Бо Ти, Христе Боже наш, Милосердний, і ми Тобі славу посилаємо, разом з Твоїм Вічним Отцем, і Пресвятим, і Благим, і Животворним Твоїм Духом, сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Молитва подяки після одужання

 

Милосердний Господи, Ти ради нас, ради нашого спасіння переніс страшні терпіння, наругу і смерть, і похорон тілом, а після Воскресіння Твого Ти всім, хто з вірою до Тебе приходить, подаєш Твоє Безмежне Милосердя, Твою допомогу в годині смутку та немочі духовної й тілесної. Ти в усі дні життя нашого тримаєш Правицю Твою Святу над нами. Прийми ж, Милосердний і Благий Спасителю мій, Джерело життя мого, мою чистосердечну і безмежну подяку за Твоє Милосердя до мене, недостойного і грішного слуги Твого, бо Ти повернув мені здоровя, скріпив мої сили, підняв мене з постелі недуги і поблагословив знову ходити ногами моїми по цій грішній землі. Прийми, Сину Божий, цей мій не лукавий, а щедрий дар молитви і подяки Тобі за Твою Милість до мене і благаю Тебе: не залишай мене без опіки Твоєї, а керуй мною і життям моїм, щоб жив я по Заповітах Твоїх і чинив Святу волю Твою, і прославив Тебе, і сподобився б досягнути вічного і радісного життя в Твоєму Небесному Царстві. Поблагослови мене, щоб я там на Небі, і тут на землі вихваляв і прославляв Тебе, з Безпочатковим Твоїм Отцем, і Животворним і Святим Твоїм Духом, на віки вічні. Амінь.

Категорія: Молитви | Додав: Andrew (19.06.2009)
Переглядів: 2244 | Рейтинг: 3.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Чудотворні ікони [16]
Молитви [9]
Історичні нариси святих місць [36]
Факти оздоровлення [1]
Дев’ятниці [0]
Вервиці [0]
Образки [8]
Різне [3]
Проповіді [7]
В даній категорії розділу, планується розміщувати проповіді, звернення священослужителів до християн
Колядки та віншування [0]
Короткі історії для душі [79]
Розважання та молитви [0]
Пошук
Наше опитування
Відставка Гузара це:?
Всього відповідей: 41
Міні-чат
200
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0