Четвер, 06.08.2020, 01:42
Вітаю Вас Гость | RSS

Світло Любові

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви

МОЛИТВИ ЗАХИСТУ

МОЛИТВИ ЗАХИСТУ

 

Молитва захисту до Архістратига Михаїла

 

Великий Архістратиже Божий, Михаїле, переможцю демонів, перемагай і знищ всіх моїх ворогів видимих і невидимих. Випроси у Господа Вседержителя Ласку: нехай Він спасе і збереже мене від всілякої хвороби, від смертоносної рани і від наглої смерті, сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Молитва захисту до Чесного Хреста проти злих духів

 

Нехай воскресне Бог, і розвіються вороги Його, і нехай втікають від Лиця Його ненависники Його. Як зникає дим, так і вони нехай зникнуть. Як тане віск від тепла вогню, так нехай згинуть біси від лиця тих, хто любить Бога і хто хреститься, та в радості промовляє: радуйся, Пречесний і Животворний Хрест Господній, бо ти проганяєш бісів силою розп’ятого на Тобі Господа нашого Ісуса Христа, який до пекла зійшов, і подолав силу диявола, і подарував нам Тебе, Хреста Свого Чесного, щоб проганяти всякого супротивника. О, Пречесний і Животворний Хрест Господній, допомагай мені зі Святою Владичицею, Дівою, Богородицею і з усіма Святими на віки вічні. Амінь.

 

Молитва захисту від громів і блискавиць

 

Господи, Боже наш, що утверджуєш громи й перетворюєш хуртовину і все чиниш на спасіння наше, не погорди творінням рук Твоїх, що до Твоєї Чоловіколюбності прибігають, але визволи нас від усілякого смутку і наступаючого лиха. Загримів Ти з Небес як Господь і блискавки послав і тим засмутив нас. За зміною погоди до Тебе прибігаємо, благаючи: Пішли нам сонячні щедроти Твої, Господи, і помилуй слуг Твоїх. Бо Ти Благий і Чоловіколюбний є і Тобі славу віддаємо: Отцю, і Сину, і Святому Духові, сьогодні і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Молитва про перемогу над спокусами

 

Господи Милосердний! Ти створив чоловіка, щоб душею і тілом прославляв Тебе і вірно Тобі служив. Ти вчинив моє тіло храмом Святого Духа і освячуєш мене кожного разу, коли в Пресвятій Тайні Євхаристії я приймаю Найсвятіше Тіло і Кров Твого Єдинородного Сина – Ісуса Христа. Дай мені, Господи, силу, щоб я міг мужньо і успішно переборювати спокуси злого духа та всі мої низькі пристрасті й пожадання. Зачини двері мого серця перед жадністю земної слави і дочасного майна, не дай доступити до мене ненависті й заздрощам, віджени від мене гріховні думки й пожадання та дай мені силу подолати їх. Дозволь, щоб я через щоденні перемоги, віддав усі мої сили душі і тіла Тобі на служіння. Укріпи, Господи, Твоєю Милістю мою слабку людську природу, допоможи мені, щоб я щораз більше освячував себе, а колись у майбутньому житті прийми мене до Твоєї Небесної Слави разом з усіма Святими і тими, що вірно служили Тобі. Згадай, Пречиста Діво Маріє, і Мати моя Небесна, що я віддався Тобі в опіку і Тобі хочу належати, рятуй і підтримуй мене під час моїх спокус. Амінь.

 

Молитва про визволення від нечистих помислів

 

Владико Господи, Боже мій, в руках Твоїх є доля моя. Спаси мене Сам по Милості Твоїй, не дай мені загинути в гріхах моїх і не допусти, щоб я підкорився тілу, яке оскверняє душу мою. Бо я є Твоїм творінням, не забувай про витвір Рук Твоїх, не віддалюйся від мене, змилосердься наді мною, щоб не було мені соромно за мої поступки, не покидай мене, Господи, бо я є немічним і тому до Тебе, Покровителя, мого Бога, прибігаю: зціли душу мою, бо я згрішив перед Тобою. Спаси мене з Ласки Твоєї, бо Ти піклувався про мене від юності моєї. Нехай посоромляться ті, хто хоче мене віддалити від Тебе через грішні вчинки, непристойні думки, гріховні спомини. Віддали від мене всяку розпусту, надмірні пороки. Бо тільки Ти один є Святим, один є Кріпким, один є Безсмертним. Ти у всьому незрівнянну могутність маєш і від Тебе одного всім дається сила проти диявола і воїнів його. І Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння, Отцю, і Сину, і Святому Духові, сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Покаянна молитва

 

Ослаби, прости, відпусти, Боже, гріхи мої вільні і невільні, які є в словах і ділах, свідомі і несвідомі, які є в думках та помислах, які є вдень і вночі все мені прости, бо Ти є Благий і Чоловіколюбець. Амінь.

 

Прохання прощення гріхів

 

Боже мій! З цілого серця шкодую за всі мої гріхи і твердо постановляю вже ніколи більше не грішити, бо ними, Боже, я зневажив Твою Безконечну Велич і Батьківську Любов, завдав смерть Твоєму Синові Ісусові та через них я втратив Небо, а заслужив на пекло. Боже, прости мені мої гріхи та будь милостивим до мене. Амінь.

 

Молитва подяки за отримані Ласки

 

Господи Святий, Отче Всемогутній, Предвічний Боже, від якого походить всякий дар і всяке добро! Дякую Тобі за всі Твої добродійства, яких так багато подарував Ти мені, грішному і недостойному, та сердечно молюся до Тебе: так як тепер Ти милостиво вислухав мої молитви і виявив до мене Свою доброту, так і назавжди виконуй мої добрі прохання і виявляй через мене велику Милість Твою. Бо Ти Щедрий і Чоловіколюбний Бог є, і я Тобі славу засилаю, Отцю, і Сину, і Святому Духові, сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
 
Молитва Захисту

Видана за наказом Св. О. Папи Льва XIII

 

Святий Архангеле Михаїле, обороняй нас в боротьбі. Будь нашим захистом перед злобою й пастками диявола. Хай Бог приборкає його, ми покірно просимо. А ти, небесних сил князю, Божою силою вкинь в пекло Сатану й усіх злих духів, що блукають тепер по світі, шукаючи загибелі людських душ.

 

Пресвяте Серце Ісуса, помилуй нас. (З рази)

 

В Ім'я Ісуса Христа:

 

Я беру владу над тобою, Сатано, і над всіма твоїми силами в повітрі, у воді, на землі й під землею і над усіма пекельними силами природи, і сковую тебе, твої вияви, твої властивості й твої спів-відношення в Крові Ісуса Христа.

 

Я спутую тебе від поранености, розуміння й волі, від здоров'я, безпеки й добробуту тіла, ума й духу, відношень і способу відношення, зображень, самозображень, Богозображень, ставлень, сприймань, понять, перспектив, пам'ятей, походження, програмування, емоцій і відчуття, домів, мешкань, домашніх тварин, маєтків, власностей, фінансів, позовів, можливостей, праці, працедавців, робітників, співробітників, клієнтів, учителів, учнів, товаришів, друзів, подруг, подруж, автомобілів, транспорту, подорожей, часу, енергії, імунітетних систем і хімії цього дня в Крові Ісуса Христа. Я спутую тебе від усіх і всього, що відноситься до_________________ в Крові Ісуса Христа.

 

Господи Ісусе, я запечатую _________,______ і кожного й кожну з нас у Твоїй Пресвятій Крові. Я запечатую всіх і все, що відноситься до нас у Твоїй Пресвятій Крові і прошу Тебе благословити нас в цей день (і в цю ніч) і зроби нас благословенням на славу Отця, через Серце Марії в Твоє Ім'я. Амінь.

 

Господи Ісусе, благаю захисту Твоєї Пресвятої Крови. (З рази)

В Ім'я Ісуса, я беру владу над тобою, Сатано. (З рази)

В Ім'я Ісуса, я спутую тебе. (З рази)

В Ім'я Ісуса Христа, відсилаю тебе під Хрест, щоб Ісус із тобою розправився. (З рази)

В Ім'я Ісуса, наказую тобі по дорозі не торкати нічого й не шкодити нікому. (З рази)

Господи Ісусе, благаю захисту Твоєї Пресвятої Крови. (З рази)

 

Приймаємо те, що добре, й відкидаємо те, що зле, й з любов'ю повертаємо Тобі. Амінь.

Категорія: Молитви | Додав: Andrew (19.06.2009)
Переглядів: 5753 | Рейтинг: 2.7/9
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Чудотворні ікони [16]
Молитви [9]
Історичні нариси святих місць [36]
Факти оздоровлення [1]
Дев’ятниці [0]
Вервиці [0]
Образки [8]
Різне [3]
Проповіді [7]
В даній категорії розділу, планується розміщувати проповіді, звернення священослужителів до християн
Колядки та віншування [0]
Короткі історії для душі [79]
Розважання та молитви [0]
Пошук
Наше опитування
Хто Ви є за віросповіданням?
Всього відповідей: 280
Міні-чат
200
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0