Четвер, 06.08.2020, 01:59
Вітаю Вас Гость | RSS

Світло Любові

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви

Молитва проти Раку

Молитва проти Раку

 

«Просіть, і буде вам дано»

 

Євангеліє від св.Матвія

 

Чи траплялось вам побувати в одному із онкоцетрів, моєму знайомому ,на жаль, - так, що справило гнітюче враження. Душа і серце його шукали якоїсь розради, і він звернувся до майстра біоенергоінформаційного впливу, парапсихолога – інструктора з Любикович – Артюшка Івана Петровича. А мені цей чоловік люб’язно погодився прокоментувати одну із протиракових методик. Взагалі-то планую написати не лише про це, а й про багато інших чудодійних фактів, у продовженні.Отож - чи може людина вилікуватись від страшних хвороб?

 

- Без сумніву - може! І тому є не мало прикладів . Коли К.С. Ціолковський ще в молодості захворів на рак мозку, він виходив на стріху свого будинку в Калузі, і по-своєму молився Богу ( Космічному Розуму).Всевишній задовільнив його прохання, помер Ціолковський майже у вісімдесятирічному віці. Неодноразово виліковував молитвою безнадійних онкохворих Папа Римський Іоан Павло ІІ. В Україні не мало безнадійно-хворих повернув до життя майстер «молитви Ісусової» архієпископ Антоній(Михайловський). Для подібних самозцілень в онкології є навіть спеціальний термін ( «синдром Перегріна»). Ще в тисячу трьохсотих роках молодий священик Перегрін вилікувався від великої ракової пухлини інтенсивною молитвою. В православ’ї ж допоміжною від онкозахворювань є ікона Божої Матері - «Всецариця».

 

Як практик я рахую працю з Всецарицею, значно ефективнішою за всесвітньовідому систему самозцілення від раку, вчених із Даласького центру онкологічних досліджень К. та С.Саймонтонів. Справа в тому, що їхній метод чисто психологічний, котрий не включає в себе такого надважливого терапевтичного чинника ,як біоенергетичний потенціал хворого, який ,як відомо дуже низький у онкохворих. Агні йога пише,що саме «відстутність психічної енергії в крові породжує захворювання (раком)».Для того,щоб інформаційно перекодувати клітину чи простимулювати клітковий імунітет потрібна не мала біоенергетична сила. Де її взяти?

 

Ікони ж,як показують дослідження навіть без молитви випромінюють благодатну енергію,наприклад, за даними досліджень кандидата тех.наук доцента МДТУ ім. Н.Е.Баумана : Зубова В.Н. та психолога Нехорошевої І.В. найбільшу силу «Всецариця» випромінює від 21 до 22 години вечора. І розміщена вона повинна бути з північної сторони від того ,хто молиться ( в день зі сходу). Не виконання цієї умови може зменшити силу випромінювання у два рази!! Та ці закономірності дійсні для ікон,якщо можна так сказати, у «стані спокою» , коли біля них ніхто не молиться. Молитва ж,дозволяє черпати через них в будь –який час цю живилюну енергію.

 

В одній з московських лаболаторій досліджували біополе людини під час молитви біля ікони, ікона була звичайна, «ненамолена», куплена в магазині!Після 15-20 хвилин молитви аура піддослідного засяяла ,як сонце. Світилась при цьому й ікона. Все це вчені спостерігали з допомогою газорозрядного –візуалізатора професора К.Г. Короткова(він робить видимим біополе людини). Як же молитися? Молитися для зцілення треба своїми словами! Така молитва буде більш конкретною і дієвою : « Та не все чужими словами бесідувати з Богом, не все бути дітьми у вірі, а треба показати і свій розум», казав великий святий Іоанн Кронштадський.

 

В процесі молитви ми повинні подумки бачити і відчувати те, про що ми просимо у Всевишнього. «Ти просиш здоров’я собі, чи кому – небудь, слово «здоров’я» май за саме діло: віруй, що ти його уже маєш»,- святий Іоанн Кронштадський. Останні слова дуже важливі, під час молитви ви повинні бачити і відчувати себе здоровим .Також під час творення молитви ми повинні переживати позитивну емоцію : радість,любов… З’єднатися з Господом любов’ю. Так ми вступаємо в контакт з Творцем. Під час такого «єднання» ми в уяві бачимо ,як Божественна енергія через ікону вливається в наше тіло.Подумки бачимо й відчуваємо, як розчиняється та зменшується в цьому потоці ракова пухлина, як сніг в променях весняного сонця, тануть метастази.Бачимо, як збільшується – активізується в божественній радості і силі тимус, кістковий мозок та інші органи клітинного імунітету.

 

Перед молитвою подивіться в анатомії місцезнаходження цих органів у вашому тілі і приблизну будову. Для тих, хто ще не має досвіду у молитві, особливо у формуванні позитивних емоцій, як невід’ємної складової плідної молитви, може суттєво допомогти «метод фізичних дій» К.С. Станіславського. Суть його в тому, що коли ми формуємо на своєму обличчі усмішку, то така «фізична дія» рефлекторно ( автоматично) викликає відповідну їй емоцію.Іще хотілось – би звернути увагу ,що найбільшу силу мають молитви, котрі виконуються в ритмі , не даремно майже у всіх релігіях використовуються «чотки» - (спеціальне намисто), вони ритмізують духовну працю, роблячи її значно ефективнішою.

 

- Що ви побажаєте нашим читачам?

 

Отже моліться – щира молитва має надзвичайну силу.

 

http://h.ua/story/128907/

 

 

Категорія: Молитви | Додав: Andrew (09.11.2009)
Переглядів: 2298 | Рейтинг: 2.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Чудотворні ікони [16]
Молитви [9]
Історичні нариси святих місць [36]
Факти оздоровлення [1]
Дев’ятниці [0]
Вервиці [0]
Образки [8]
Різне [3]
Проповіді [7]
В даній категорії розділу, планується розміщувати проповіді, звернення священослужителів до християн
Колядки та віншування [0]
Короткі історії для душі [79]
Розважання та молитви [0]
Пошук
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 69
Міні-чат
200
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0